View Thread: Pasiūlymas

Posted on 01/14/2017 18:25 1
Sveiki.
Pasiūlymai:
1. Pirmiausia siūlau sutvarkyti taisykles, nes tarkim nėra jokių hostų, kad juos galima būtų žudyti.
2. Administratorius, ne tik prižiūrėtojas turėtų mano nuomone prižiūrėti tvarką, t.y. baninti žaidėjus kurie naudoja cheat, o ne žaisti lyg niekur nieko. Nesvarbu, kad jis pirko ir pan. Ir taip pat atsakyti už taisyklių nesilaikymą kaip ir prižiūrėtojai.
3. Prižiūrėtojams ir administratoriams už taisyklių nesilaikymą po 3 įspėjimų nuimti privilegijas.
Kol kas tiek nedaug, bet manau ateityje ištobulinsime taisykles ir patį serverį.
4. Įdėti komandą /spec IR /back rašant į bendrą chat. (taip kaip veikia "thetime", "nextmap" ir kt.)
Edited by Deagle on 01/25/2017 19:06
Redagavimo priežastis: Papildymas
Posted on 01/25/2017 20:20 2
agirdi tu ka cia rasai per nesamones, tu pats perskaytik ka cia siulai, nes tokiu nesamoniu nesu dar mates Å ypsosi2:o
Pries teisesauga nepakovosi hunter
Posted on 01/26/2017 00:43 3
1. Yra taisyklė, kad negalima žudyti hostus, o kodėl tu nori taisykles, kad būtų galima juos žudyti, aš tai nežinau.
2. Pirktiniai admin yra pirktiniai, kam pirkti admin'ą jeigu tu privalai daryti papildoma darbą, o jeigu daro nesąmonės admin'ai, patikėk, jie tikrai už tai atsako.
3. Jau senai taip yra, nežinau kodėl vėl tą pati siūlai.
4. Šiaip paspaudi m raide ir renkiesi komandas, aš problemų nematau.

Kitaip sakant, šudus kažkius pasūliai.
Posted on 01/26/2017 09:52 4
Sirdim i Sviesa parašė:

1. Yra taisyklė, kad negalima žudyti hostus, o kodėl tu nori taisykles, kad būtų galima juos žudyti, aš tai nežinau.
2. Pirktiniai admin yra pirktiniai, kam pirkti admin'ą jeigu tu privalai daryti papildoma darbą, o jeigu daro nesąmonės admin'ai, patikėk, jie tikrai už tai atsako.
3. Jau senai taip yra, nežinau kodėl vėl tą pati siūlai.
4. Šiaip paspaudi m raide ir renkiesi komandas, aš problemų nematau.

Kitaip sakant, šudus kažkius pasūliai.


1. Hostų BF2 nėra. Todėl manau ir taisyklės nereikia.
2. OK, sutinku su šituo.
3. Jokiose taisyklėse to nemačiau.
4. Public - taip, galima. Tačiau BF2 - ne.
edmundukash.webs.com/photos/Untitled-3.gif
Posted on 01/26/2017 18:11 5
1. Jei tik tau nuo to bus geriau. Fixed.
2. Kam tada siūlai.. Apgalvok kitą kartą..
3. Nes nėra kur jas parašyti, bet jeigu forume aktivus ir domiesi skundų anketos, pasiskaityk, pamatysi.
4. Dar išsiaiškinsiu dėl to.