View Thread: Skundziu .JpG^OsViS.(UK)

Posted on 08/23/2016 23:13 1
1. Asmuo kurį skundziate (nick, steam id/ip) - nick- .JpG^OsViS.(UK) steam id - STEAM_0:0:274256926
2. Serveris- knife
3. Priežastis- Free kickina, slayina ir banina.
4. Irodymai (ss arba demo)- http://www14.zippyshare.com/v/9FMcQp0P/file.html

Ce mes krc buvom ne su sawo nickais tai kaip supratau kad jis nezinojo kas mes. Ir galvojo kad nex nepaskus jo. JAUTESY SAUGUS

Nu tai va papasakosiu kas buvo dar ne sitam demo. Karoce pasikeite mepas i 35hp lava. Mes ji tiesiog killinom ta osvi ir jis mus slayint kickint pradejo. Galiausiai nerades iseities kaip mus nukillint jis tiesiog atgal be jokio voto mepui praejus gal tik 5 min pakeite i 1hp final kuris pries tai buvo. Nu ir tada mes visa laika rasem rusiskai ir jis galvojo kad kazkokie randomai esam. Pradejo verkt kad ne po 1 kertam ir toliau mus slayino nors kiek zinau knife rules nera. Tada vienoj vietoj dar galit pamatyt demo pradzioj kaip erlandas MALDAUJA OSVI BAIK rasydamas nes osvis ji slayino kad tarpo nedare. Nu tai as nusprendziau specialiai stengtis kirst ji be tarpu. Mano ir draugelio nickai buvo panasus tai netycia jis nuslayndavo ne mane o ji. Taip kiekviena karta kai nukirsdavau ji ne po 1. TADA dar chate galit pamatyt kaip osvis grasina erlandui kad jei DAR KARTA PASPAUSI S RIMTAI BANINSIU. Nia nu kox pisdukas Å ypsosi. Nu ir toliau jis kickina ta draugeli slayino kol uspysau jam. Dejo bana su priezastim GOIND 1v1 NOT 1v2. Nu pirma nesupratau ka jis cia norejo pasakyt bet vis tiek pisda koke priezastis. Tai karoce kaip as suprantu esli naujokas tak tada jis ka nori daro su jais sawo taisykles susigalvoja slejina randomas kazkox. PISDA ATEIS NAUJOKAS I SERVA IR VA TOX KAIP JIS ADMYNAS SERVE Å ypsosi. Matomai jam dar rusai nepatinka. Tai jei rusas ateis tai iskart pisda jam. Nu karoce gaunas kad esli ji nukyly jis turi teise slejint. KAZKOX NEVIKES IRA TRUPUCUKA Å ypsosi. Pisda tikiosy nubausit jy kaip ir mus nubaudiet Å ypsosiÅ ypsosiÅ ypsosiÅ ypsosiÅ ypsosiÅ ypsosiÅ ypsosi. NU PO TO nekaip nesustabdidamas mano draugelio diejo jam sawajtes bana ales ss y weba. JA EBAL TOKY ADMYNA.