View Thread: mj #4444 unban

Posted on 06/15/2017 20:22 1
1.mj
2.muchamoras
3.public
4.Pasakinejo Mentas kai likau 1on1 pries kazkokai merga Kur as begu viska sake. Galu gale as su muzika losiu negirdziu nieko o jis viska sake jai kur as begu ir kada. Soviau bana jam 30min ( Pasakinejimas ) Tada kitas adminas man bana sove Tipo Piknaudziavimas adminu
5.Ikelsiu demo jai reikes.
6.111.111.111.111
Posted on 06/15/2017 20:31 2
Paziuresime pamatysime. Kas bus jai visi prades pasakinet?Å ypsosi Manau butu laikas ivesti sia taisykle Pvz as losiu su muzika liko 13sek begi bombos pasiimt o jis jau per mikrofona sako kad as begu rampa kai mentas jau prie bombos laukia manes ir pats viska girdi. Kam sakyti? Atejai zaist ir sedek tyliai kai mires esi. + Per mikrofona viska pasakojo kur as begu ka darau ir t.t Negausiu unbano tai negausiu. Palauksiu as niekur neskubu.
Posted on 06/15/2017 21:32 3
Iš dalies nesąžininga yra labai ir mane tai žiauriai knisa, kai lieki 1v1 sėdedamas spote ir išlenda jau priešas droždamas į tave, bet nu ką padarysi tokios taisyklės nėrą, o ir padedi tu savo komandai pasakynėdamas. Realiai mano manymu būtų protingiausiai, leisti spectinti tik savo teamą.
Irc : Madzieski
http://steamcommunity.com/id/
sashhhaaa
Posted on 06/15/2017 22:14 4
mojombo- Na taip. Taisyklės nėra, kad būtų DRAUDŽIAMA pasakynėti ir yra sudarytos tokios sąlygos, kad būtų galima pasakynėti. Bet visas šitas dalykas padarytas tam, kad žmonėm būtų lengviau bendrauti, susisiekti, palaikyti pokalbi, pranešti apie AFK žmogu ar pranešti apie LAMING žmogu. Realiai, pasakynėti kaip ir galima, bet manau visi man pritars, kad tai galima daryti PROTO RIBUOSE ir nepyktibiškai. Jei kas man nepritars ir būs labai nepatenkinti, galėsiu pakalbėti su prižiūrėtojų kolektyvų ir savininkų, dėl taisyklių papildymo ar apribojimų.

sasha-
Nebloga įdėja, reikės pasiūlyti savininkui.

Manau jis jau atsedėjo savo.

Gero žaidimo Å ypsosi

Unbaned.

#Tema rakinama