View Thread: demo for šiknius

Posted on 11/25/2016 10:00 1
1. Jūsų nick- LELELE
2. Jusų ss/demo prašiusio administratoriaus nick'as- šiknius
3. Serveris- public
4. ss/demo failai- http://www5.zippyshare.com/v/JqdvIwry/file.html
Posted on 11/25/2016 10:46 2
Tu žaidei už T, aš žaidžiau už CT.

Aš stovėjau už kampo, manęs nesimatė ir nesigirdėjo, šaudei tik tam, nes galvojai, kad aš laukiu tavęs..

P.s. Sakiau tau, kodėl čia taip šaudei ir nustojai? O tu buvai nustebes, kad išvis pataikei į mane. Taigi tu VIP, tau rodo DMG, tai kodėl toliau nešaudei?

Čia viskas maždaug buvo 2-3round'e.

O tavo demo prasideda nuo 5round.. Tai wtf?

Dar aiškiai matosi per tavo demo, kad klausiu kodėl perėjai. Tai tipo pas tave kažkaip stebuklingai demo įrašynėja nuo penkto round?

Antra vieta. Atsimeni, buvai T ir pisai rušk į B ir nušovei mane, sakau krv kaip tu taip greitai suregavai?

Atsakei man, kad mačiau kaip šokau.

O pažiūrim demo, ai tiksliai, nėra ir šitos vietos, nes demo įrašynėja tik nuo tada kai perėjai į CT.. Kaip palanku, eina sau.

08:49- Nusukai pelytė į dešine puse, nes ten T gi nubėgo, bet per kaire, per dežė matos, kad atbėga kitas T ir tu pyst jau pelytė sukai į dešine, įdomu kaip čia atspėjai
09:54- Mane nušoviai su ctrl ir jau ruošeis į kitą T su ctrl šaudyti, vėl sutapimas čj
13:46- Sakai, kad viskas okey, nes turi tu achujėna reakcija, kodėl čia nešaudei į T, kol jis nešaudė į tave?
13:57- Pasižiūrėjai, kad po dešinė yra T
14:00- Tik nušovus T po kaire, kuris matėsi pisai šaudyti į dešine, nes tada jau patikrinai, kad ten yra T
15:00-15:04- Ne tai px aišku, abudu T sužiūrėjai kur yra
15:09- Čia tai px, kad nesimatė ir nesigirdėjo, kad T ėjo, per dežė pisai, bet nepataikiai
Posted on 11/25/2016 10:54 3
tai tu įrodyk viską o ne nesamonęs pezėk, jasnas
Posted on 11/25/2016 11:08 4
Å ypsosi2
Pries teisesauga nepakovosi hunter