View Thread: #1 ABT demo

Posted on 12/16/2016 14:41 1
1. Jūsų nick- ABT
2. Jusų ss/demo prašiusio administratoriaus nick'as- Alus and Tucas
3. Serveris- Fleshas.lt Arena
4. ss/demo failai- http://www15.zippyshare.com/v/qlogV30.../file.html

Win 16-1
Posted on 12/16/2016 15:42 2
Ziurejau ta demo su wh katik,kad tu visiskai pasigaves esi,graziai vedzioji ten,ir siaip pilna nelogisku vietu kuriose lauki ir panasiai,meti he ten kur ateinam nesvarbu slow ar ne.Mano nuomone tokia,gali sakyt ka nori,bet daug kur pasigavai.
Posted on 12/17/2016 10:02 3
Mano nuomonė fuxu pašaudė kelis , bet šeip rimtas veikėjas šitas. Geresnis žaidėjas už kitus iškart yra wh pagal jus , nereikia taip daryti. ;) Moki žaisti , viską girdi tai nėra problemų žaidime. Å ypsosi
Posted on 12/17/2016 10:45 4
Nedramatizuokit tik, pvz ta vieta kur lauke manes ilgam kai slow ejau is respo ? Å ypsosi2 Cia nuojauta ar kaip tipo? Å ypsosi2 Net per mic pasake rampa, o jis vistiek lauke,nesvarbu,kad negalejo girdet. Å ypsosi2 Nejuokinkit.Nesvarbu zodziu,mano nuomone tokia.
Gal ir klystu,bet vietu buvo tikrai tokiu "wtf?".
Posted on 12/17/2016 11:05 5
Alau galėsim eiti sužaisti vienas prieš vieną arba mix'us kartu pažaisti.
Suprasi, kad reikia turėti tiek taktikos, tiek loginio mąstymo. Ir jei nepastebėjai, visada klausdavau Bordon ar vienas ar du budavo pas ji ;)
Na žodžiu, nesvarbu, galėsim dar kada sužaisti ir pamatysi vėl kitoki žaidimą, nes priklauso su kuo žaidi, kiek vs kiek, nes jūs buvot tormozai, tad he reikėdavo taupyti, demo žiūrėjau, dachuja he buvo išmesta veltui, kodėl sakai visada pataiko he, tai nežinau, šmeištas, nejauku, kad sausai pralaimėjot, nežinau