View Thread: Pasiulymas

Posted on 01/22/2017 14:27 1
1. Pasiūlymo pobudis(naujas serveris/weRamus- Serverio taisyklės ir tinklalapio pataisymas.
2. Jūsų pasiūlymas- Pakeisti šitą taisyklę:
(2. Negalima keisti map jei liko daugiau nei 5min. (nebent išrinktas per mažas žemėlapis ir netelpa kiti žaidėjai))

Vietoje 5min, perdaryti į 10min. Jeigu žaidėjai pritaria votui keisti mapą, tai manau nieko čia blogo jei pakeis ankčiau.
________________________________________________________________________

http://prntscr.com/dyubxc

Manau šitas yra bereikalo idėtas, tik maišosi.
Posted on 01/22/2017 14:33 2
Prieš Å ypsosi

1. Admin'ai ir taip jau keitinėja tuos map, kai lieka 5min. Turiu omeny, kad jie deda tokius map, kur jiems patinka.
2. Buvo automatiškas votas:
de_dust
de_nuke
cs_max
awp_india
Visi išrinko cs_max, tada standartas paimė ir metė savo vota, nes cs_max jam nepatiko, o jo votas buvo: ar keičiam map i de_dust?
Visi išrinko taip.
Išvados, žmonės patys nežino ką nori žaisti Å ypsosi
3. Per maži map nebūna, cs_max, de_dust2x2, žmonės visi į juos telpa geriau, nei į de_nuke, de_mirage
4. Aplamai, nėra jau toks ilgas žaidimas viename map'e, kad jau likus 10min jau būtina keisti.

Žodžiu vien minusai tavo pasiūlymas, todėl esu tikrai, tikrai prieš
Posted on 01/22/2017 14:36 3
Å ypsosi
Posted on 01/22/2017 15:46 4
pries
Pries teisesauga nepakovosi hunter
Posted on 01/23/2017 17:13 5
Prieš, vien dėl to, jog 10 minučių ir per anksti keisti žemėlapiui, nes niekados negali žinoti kiek laiko vidutiniškai užims vienas match'as.. Pvž: Aš esu " zombie plague " serverio nuolatinis žaidėjas, aš prisiperku visokių patobulinimų iškeisdamas juos į patirties taškus, vidutininškai aš juos susigrąžinu per tas 10 minučių.. Taip, jog man asmeniškai tai pakenktu.
+ Kas iš to, jei didžioji dalis serverio renkasi žemėlapį neatkreipdami dėmesio į tai...
Posted on 01/23/2017 18:30 6
Tai aisku kad ne zombie plague servui siulau
Posted on 01/26/2017 14:14 7
Nebus vistiek nieko pakeista, bet jei jau taip tai manau zombie išimtis būtų, nes ten gi kaip ir sakė tas Cruel, jog reikia pirktis tus patobulinimus visokius.
Posted on 01/28/2017 14:43 8
Prieš