View Thread: Pasliulimas Deathrun servui +Bugai

Posted on 12/31/2016 18:44 1
As siulau pakeisti esama "/free" sistema, nes mano nuomone ji tiesiog tragiska. Siuliciau keisti i tokia kai prasideda round ir T nespaudzia migtuko kazkur 10-15sec gali parasyt "/free" ir iskarto butu free, o ne kaip dabar parasai "/free", bet vistiek sau spaudineji ir t.t, o kitame round pvz T nenorejo, kad butu free, bet vistiek jau nuspresta tuo paciu su tuo durnu vote "taip" ar "ne" vistiek mano nuomone zmones belenka spaudzia, nes jiem nesvarbu arba vps kazkokie arabai nesupranta ir betka spaudzia.
Tai tikrai mano nuomone turetu padet servui, nes dabar puse zmoniu net nenaudoja ta "/free" komanda ir tiesiog i chata raso kad "free" , bet vistiek is CT neatima ginklu ir per ziopluma uzmusa T, o paskui gauna 30min bana.
Dar pasiuliciau isvis atimti vipmenu terroristam, nes 255hp butu nesazininga free metu kai kitas zaidejas turi tik 100hp, 255 armor vps nekalbu, speed gal ir reiktu, nafik terroristui gravity? Gi niekur nesiruosia bhopint ir t.t

Ir dar nematau niekur "klaidu" skilties tai cia parasysiu bugus:

1. Kartais nera to "Deathrun bot" T teamoj, o paskui dar leavina kazkas, nes nenori but T tai nebelieka vps terroristu ir servas automatiskai restartuojas ir visi turi laukt vel 20min kol mapas pasibaiks...

2. Kai roundas prasideda ir tik prisijungi turi sansa patekt i T, ir tada gali but daugiau negu 1 T.
Edited by Lio4ik on 01/02/2017 12:40

Priimti mano skundai cyteriam: 37
Posted on 01/15/2017 19:17 2
Sutinku su šituo bičiuku. Savo pasiulymui sukuriau nauja tema.
Edited by olaa on 01/15/2017 19:29
Posted on 01/15/2017 19:23 3
Su lio4ik Sutinku. Su olaa irgi kaip ir sutinku bet kad Kai prie serverio prisijungi butu iskart parodita " Bhop " On Off
Wait WHAT?! They did not tell you I was a SAVAGE?!
Posted on 01/28/2017 14:47 4