View Thread: Skundas kad pagaliau, ismestu nevykusi Priziuretoja Sirdim.

Posted on 04/24/2017 12:48 1
Skundas ant Sirdim, kurio visi nekencia, Sirdim i Šviesa, taipogi jis vel uzbanina, ir nujema mano privilegijas, skundziu, nevienas zmogus nahuj jo nekencia, kodel sitas j visdar sedi priziuretoju? Meskit nahui, arba as ji pasigaves uzkasiu kurnors.
best knifer here
Posted on 04/24/2017 12:54 2
Taisyklės visiem vienodos, kiti prižiūrėtojai, net netikrins tavo skundo, nes neužpildyta kaip priklauso, o be to:

Pasibaigusių banų (13)

Du už įžeidimus.

Septyni ban'ai už tai, kad nemoki naudotis admin'u ;/

Serve esi neužbanintas, o admin'as nebus gražinimas, nes tavo free ban'ai vis tęsiasi:
AHUJELINA
Nebeaskink visam servui Moterie.
neatsipisa nuo zmogaus

Matai? Tu kuri savo taisykles. Bet skundas ant manęs, tegu tikrina kiti prižiūrėtojai Å ypsosi
Posted on 04/24/2017 12:57 3
Man poxui, pusee yra tavo banai, ateina i servery ir tik matai kad raso, Sirdim lohas dapises visus su freebanais. Normalus tie reasonai. nebeverk

Mane smailas atbanino ir grazino privilegijas po tavo "WH" perma prikolo bano. Tu neturi teises man nujimt po 1 teisingo bano.
best knifer here
Posted on 04/24/2017 13:47 4
Dink vaikas Å ypsosi2 Prisipisineji prie manes knife serve dar cia zyzi

As ir taip verhas
best knifer here
Posted on 04/24/2017 16:52 5
Torna Å ypsosi2DDDDDDDDD , oi tu mazas verksny Å ypsosi2 , pakastum idomu man kas cia kastu Å ypsosi2 , tu ar jis? manau tu pats sau duobe atsikastum ir uzsikastum Å ypsosi
media.giphy.com/media/d3mlE7uhX8KFgEmY/giphy.gif

media.giphy.com/media/IIJO2apwXN1zq/giphy.gif
Posted on 04/24/2017 17:48 6
skundas isvis lempinis nu sori bet tikrai man bent jau taip atrodo skundas niieko neirodantis jokiu irodimu nepateikai skundo forma kazinau isvis teksl plekst parasyta pasimokink pirma rasyti normalei mandagai po to skundo forma pazek ir pagal ja uzpildyk o kol kas skundas atmestas