View Thread: Skundžiu Šviesa

Posted on 06/25/2017 09:41 1
1. Asmuo kurį skundziate (nick) -Sirdim i Sviesa - Sikna i Tamsa.
2. Serveris- Public
3. Priežastis- Kadangi žmogus buvo afk, nuslayinau jį, šviesa pasakė, kad reikia kick dėti afk žaidėjam ir aleliuja banas. Kur taisyklėse parašyta, kad aš turiu afk žaidėjus kickint, o ne slayinti ? Jei nematau atsiprašau, parodyk. Beto tikrai esu ne viena kartą matęs kaip prižiūrėtojai afk slayina, o ne kickina... Nebuvo jokio įspėjimo, jokio pasakymo, kad negalima slayint afk žaidėjus iš šviesos. Žinau, kad skundas bus atmestas, bet nors viena syki neprimesk kažko, iškart banindamas, o išsiaiškink. Å ypsosi
4. Irodymai (ss arba demo)- http://www78.zippyshare.com/v/DjWDS027/file.html
5. Žaidėjo steamid / ip (BŪTINA!) - .
Posted on 06/25/2017 09:51 2
Skundas ant manęs, todėl pats negaliu atmesti.

Čia yra žmogiškumas, o ne taisyklė. Dabar tu būsi AFK, kažkas paskambino į durys ar į telefona ar greitai nubėgai į wc ir dabar tau penkis round slay duos, kažin ar patiktu tau. O kur geriau duodi kick ir ateis kada galės. Čia yra žmogiškumas ;)

Man duoti tau įspėjima? Kad tu kaip mergina elgies: ,,oj jis kodas, oj jis pajunges, oj jis wh"

Tai kam žaidi? Išeik. Nenori išeiti? Neverk. Taigi niekas nepasikeis, kad laužysi tą savo klaviatūra.

O jei iš tikro, tai žodinių įspėjimų tau nebeduodu, nes yra beviltiška Å ypsosi
Pasibaigusių banų (9)

Ban reason'ai:
5. Draudžiama lipti ant map.
10. Draudžiami snaiperiai ant 2x2 map'ų ir ant map'ų kurie turi tik vieną plantą (Išskyrus scout'ą, jis galimas)
Amx_unban piktniaudziavimas
12. Privalote siekti tikslo (Padėti c4 arba išvesti hostus)
7. Draudžiama baninti žaidėja vien dėl to, kad jis tau nepatinka!

Jau turi viską mokėti ir žinoti, tiek daug pažengimų padares.
Posted on 06/25/2017 10:37 3
Tu bandai kažka kalbėt apie žmogiškumą, kai iš taves kaip prižiūrėtojo jokio perspėjimo, pamokymo žaidėjui net nestikėk. Nepatinka ką rašau chate? Nekreipk dėmesio ir ramu bus. Jeigu aš tau nepatinku, (tai aiškiai matosi), nereiškia, kad net neverta tau perspėti mane. Iš savo ban'ų mokausi, ir tikrai nedarau tų pačių klaidų antra karta. Nespamink tų savo -rep, tai man nieko nereiškia. Tiesiog noriu parodyt koks kartais gali būti tu.
Edited by latras nuo gimimo on 06/25/2017 10:42
Posted on 06/25/2017 10:41 4
Kartojų dar kartą, kam man, tave mokyti, kai tu jau baustas tiek kartų, kad taisykles visas turi atmintinai žinoti. Niekas nespamina tavo tų -rep. Visi prižiūrėtojai gali vienam žmogui uždėti rep tris kartus, tad neverk, tiesiog naudojuos tuom, kas duota.

Be to, buk forume aktyvesnis ir pažiūrėk, ar tikrai nepadedu žaidėjam ;)
Posted on 06/25/2017 10:44 5
Latrai tu ne koks naujokas pats viska supranti. Kad reikia kickint jai afk. - Kadangi jai slayinsi kita rnd jis vel stoves(Dazniausiai) O kai sauni kick jai ateis tai jau zais.
Posted on 06/25/2017 10:50 6
Mj, aš šita dalyką žinau, tiesiog galvojau, kad už slayinima (afk) nebus dedamas banas..
Posted on 06/25/2017 12:02 7
cia net nereikia nieko sakyti jau viska pasake tau sirdim su mojo tad skundas atmetu pats sau tai suteikiu Å ypsosi2
www.part.lt/img/b927ea52923f190a171fb7409f6ca051451.jpg