View Thread: pasiulymas del priziuretoju

Posted on 03/28/2016 20:47 1
Stebejau priziuretojus ir maciau kad turim tiek priziuretoju, tik keli gerai atlieka savo darba normaliai. Mano manymu rimciausias priziuretojas yra Dy*. Ir forume tvarkosi normaliai, ir kai zaidzia, taip pat tvarka palaiko. Su juo viskas okey. Bordonas- retai matau forume, ir kai zaidzia tai tikrai nera auksinis zaidejas. Solomon- forume mates as ji taip pat nedaznai, bet serveriuose kai losia, dar kazka galima su juo isgamyt. Mds-seniai bemates as ji isvis. Nelabai jis man toks kaip priziuretojas reikalingas. Nekka ir Proto genijus- nelabai daznai mates taigi negaliu nieko apie juos sakyti. Tiesiog noriu pasiulyti kad truputy paraginti priziuretojus atlikti savo darba, nes pvz publike darosi didziausios pievos o priziuretojai arba nereaguoja, arba daro netinkamas bausmes. Stai mano zodis, ir tikiuosi jo paklausysitÅ ypsosi
Posted on 03/28/2016 21:14 2
Pritariu Å ypsosi Publice didziausia netvarka. Tegu surimteja tie priz kuriu nesimatos isvis arba neatlieka savo darba aplamai. O jei ne tai gal kita men nauja priz paieska det.
sleep
Posted on 03/28/2016 21:52 3
Na man tikrai nepatiko tavo pokstas kai dejai bana uz pirma nusizengima siame serveryje. As pirkau unbana, ir tu man dejai bana uz tai kad as atceit apeidineju banus ir dar kazka darasei man apie priv praradima. Kita, ka man daryti kai prisipirke superadminu. Zemesnius uz save apraminu kiek pajegiu, o superiu as nesuvaldau pats budamas tik superiu. Musu darbas priziureti paprastus, vipus ir adminus. O judu darbas priziureti VISUS jeigu mes to negalim padaryti. Taigi nematau jokios nesamones cia.
Edited by Hakumen on 03/28/2016 22:05
Posted on 03/28/2016 22:26 4
Na kazinau nelabai prižiūrėtojai aktyvus yra, mažai kas gali prie amxbans reikėtų bent pakeisti tuos kūrė nėra aktyvus. Projektas gana naujas turėtų būti prižiūrėtojai labiau kažkaip aktyvesni arba bent stengtis. Būtų geras dalykas, kad būtų galima s.adminam be prižiūrėtojų galėtų baninti nes yra kaikurie su wh lošia bet kam bėda kai reikia prižiūrėtojų nėra jų, o kai nereikia jie būna na kaip zapadlo dėsnis. Nors what ever. Ne visi yra tokie manijakai ceso, turi savo gyvenimą.))))
Posted on 03/28/2016 22:31 5
Tiesa sakai wizard. Bey vistiek norisi ramiai be pastyniu pazaisti. O vakarais kaip nera, taip nera tu priziuretoju. O jugi taip reikia
Posted on 03/29/2016 18:15 6
Na nezinau jeigu jus vakarais kai dalbajobai su masinom skraidot tai cia jusu gyvenimo stiliusÅ ypsosi2 pasiulyciau jum buti tada kada daugiausia zaideju. Arba dazniau publike pasedetiÅ ypsosi o del to pasiulymo tai bent tas gerai Å ypsosi
Posted on 03/29/2016 19:12 7
Dar vienas variantas, prižiūrėtoju parinkti ne 1 o pora kiekvienam servui. Vienas prižiūri ryte-diena ,kitas vakare-diena
Posted on 03/29/2016 19:31 8
Ne mano įdėja , pažįstu pora priž iš kito projekto, pas juos tokia tvarka ir gan neblogai veikia ji.