View Thread: SKUNDZIU VISUS

Posted on 03/30/2016 17:07 1
Cia vienas adminas (S ADMINAS) nesamones daro kaip 80% s adminu. bet krc keicia mepus kai net nera 10 min like.... ir dar banina ne ta zmogu kuris chytina... kaip mane ir fren... tai va

Banned by Admin: Bumci
Reason: 'Cyteris'
Duration: '1 hour

DEMO:http://www72.zippyshare.com/v/Fy9JIm8j/file.html


BE ispejimo nujimkit sitam zmogui s.admin nes jis tikras idiotas as sorry bet tesiog negaliu visi taip serve sake... ir sakys ... tokiem zmonem net i rankas negalima duot srsly.... tiasykliu neskaite nesamones daro...

O ten toks chytas atejo.. su speed aim ir kitom nesamones.. bet pas ji yr atoks chytas kad keistu varda kas 0.2 sec kad neitu banint.. paciam demo yra bet nieko nespejau padaryt nes kai tas keitinejo vardus man ir fren banus ipiso.. ir as ten netycia zmoguj kazkam idejau galvojau kad spejau pataikyt Å ypsosi mano klaida nesupyksiu ir dar pritarsiu jei pats be adm liksiu bet prasau NUJIMKIT SITAM BUMCI SUKNISTA S.ADMIN IR PUSE SITO SERVO S.ADMIN NEIMANOMA CIA SUTOKIAIS NIEKO NEDARO JOKIOS SUKNISTOS TVARKOS NUSIPERKIA TIK KAD BANO NEGAUT IR KAD TIAP GALETU CHYTINT ..... as negaliu...



DAVAJ TADA
Posted on 03/30/2016 17:09 2
AJ IR DAR TA BANA GAVAU BUDAMAS SUKNISTUOSE SPECTUOSE... nebegaliu .... toks pyktas as db.... nebuvau dar toks pyktas nei karto gyvenime.. su tokiom neuzaugom ir idiotais ..... ir as cia baigsiu nes per daug jau pasakiau...







DAVAJ TADA
Posted on 03/30/2016 17:14 3
IR priziuretojai atsikeliam nemegam.. gal jus susitarkyt... su kitais priz. kada galit .. gal servuose bukit pamainuom... nors savaitgali.. nes cia vapsie jau balagans per kovo menesi prasidejo but... dar vasari buvo normaliau.... velintinius priz. kurios vos pamatysi servuose ir pabreziu VOS yra dy. ir Joint // Bordon.. BET TIK VOS .. viena kart ir trumpiau nei 30 min per dvi dienas kitu vapsie nepamatysi....






DAVAJ TADA
Posted on 03/30/2016 17:15 4
Admin bus nubaustas.