View Thread: wajkajbanyna

Posted on 09/28/2016 10:51 1
1. Jūsų nick- tiesiok
2. Jus užbaninusio administratoriaus nick'as- shard
3. Serveris kuriame gavote bana- public
4. Priežastis - demo i weba
5. Įrodymai (ss ir demo failai)-http://www115.zippyshare.com/v/XuIw8Gox/file.html
6. Jūsų IP (http://www.manoip...)- 88.223.42.5
novA
Posted on 09/28/2016 11:54 2
3:38 pamatei kad kazkas lenda is to tiltelio
3:52 islendi nusitaikes
5:54 tero nesimate bet vistiek ziuri ten lyg matei
6:20 ce jau zinojai kad jis bus ant dezes
6:48 ce idomiai
10:46 irgi idomiai
Edited by novA on 09/28/2016 12:06
Posted on 09/28/2016 12:07 3
jo man irgy ydomu dawaj unban
novA
Posted on 09/28/2016 12:09 4
ugnykalns parašė:

jo man irgy ydomu dawaj unban


davai ne?

beje kaip rank 2 zaidi hujovai
Posted on 09/28/2016 12:25 5
3:38 deja bet niekas nelindo is to tyltelio
3:52 maceu kad lange buvo ciuwas yr jo nebelyko reiske nusoko
5:54 nes ne daunas esu ir gyrdziu is kur saudo
6:20 taip pat zynau kad tu nevikes
6:48 dar karta kartoju isgyk ausynes wajkas
10:46 jo ce jeu pisda prigawai Å ypsosi.
Posted on 09/28/2016 12:37 6
01:05 Pastabėjai, kad čia tu ankščiau laiko girdėjai T? Tu sustojai jo laukti ir už vienos s T pradėjo girdėtis, pro esi.
01:15 Bėgai į B ir tiesiog juokinga vieta.. Laukei T, kol jis pats ateis, nes matei gi, kad netoli yra.
02:39 Nu dzin, tipo achujėna reakcija turi. Bet tai tu nušoviai T, kodėl stovėjai ir laukei kol iš bibliotekos išlys dar kitas T ir po to tipo irgi achujėnai greitai atsisukai?
03:24 Čia tik šiaip laika parašiau, nes taigi tu achujėnai visus girdi ir achujėnai visus matai, bet kažkaip šito T nešaudei, nors jis matės ir garsiai bėgo.
06:21 Ėjai link plant ir visą laik žiūrėjai daugiau link dešinės, nes ten T buvo, bet T šokinėjo per dėžes ir nušoko link kairės, o tu kaip tyčia tada nuvedei pelytė link kairės ir po to achujėna reakcija vėl.
10:46 Čia tai irgi garantuotai jau pasigavai ir kaip sHard matė ir kaip pats sakei.

Iš mano pusės irgi unban tikrai nebus.
Posted on 09/28/2016 12:41 7
10:46 gy ble negyrdejau kad begtu y desyne padejes bomba pisda. KAROCE EINU AS PAZESIU KOKIUS CE LAJKUS PRYRASEI.

NU BET SIAIP KA CE GINCYTIS TU GI 7 METUS ATLOSES MATOS SU PATIRTYM ESY Å ypsosi.
Posted on 09/28/2016 12:53 8
01:05 Pastabėjai, kad čia tu ankščiau laiko girdėjai T? Tu sustojai jo laukti ir už vienos s T pradėjo girdėtis, pro esi. - siaip ejeu tik nebebhopyndamas sustojeu kaj isgyrdau
01:15 Bėgai į B ir tiesiog juokinga vieta.. Laukei T, kol jis pats ateis, nes matei gi, kad netoli yra. nu jo maceu ir ka tu?
02:39 Nu dzin, tipo achujėna reakcija turi. Bet tai tu nušoviai T, kodėl stovėjai ir laukei kol iš bibliotekos išlys dar kitas T ir po to tipo irgi achujėnai greitai atsisukai? nebejuokauk tu su tokiais kokios ce rekcyjos reik kad tokius pamatyt grynai islindo per visas duris Å ypsosi2 ble ble.
03:24 Čia tik šiaip laika parašiau, nes taigi tu achujėnai visus girdi ir achujėnai visus matai, bet kažkaip šito T nešaudei, nors jis matės ir garsiai bėgo. - dar pasakik kad nesigirdejo. o nesaudzeu nes radara pazejeu ct rode netoly pagalwojau kad ctas nes matej kajp grejt pasisukau. ce jau kaltynk jebana 1.6 radara.
06:21 Ėjai link plant ir visą laik žiūrėjai daugiau link dešinės, nes ten T buvo, bet T šokinėjo per dėžes ir nušoko link kairės, o tu kaip tyčia tada nuvedei pelytė link kairės ir po to achujėna reakcija vėl. - tu apsymeti ar kaip? eidamas is ct ziurejeu y desyne nes yslenda ys desynes ten o po to prie desynes sienos prisiglaudzeu ir i kaire ziurejeu. ok dabar y desyne wisa lajk ziuresiu.
10:46 Čia tai irgi garantuotai jau pasigavai ir kaip sHard matė ir kaip pats sakei. - negirdejeu kad jis y desyne nubegtu reiske karjej pusej jis.

NU BET KA AS CE SNEKU 7 MIATAJ VISGI DAUG Å ypsosi.
Posted on 09/29/2016 14:05 9
Jei švarus tai ir atbanins, nereikia čia principų rodyti.

Nepatinka tai baninu ar ne taip? Ne rašybos tikrint susirinkom
Posted on 09/29/2016 14:09 10
standartas parašė:

Jei švarus tai ir atbanins, nereikia čia principų rodyti.

Nepatinka tai baninu ar ne taip? Ne rašybos tikrint susirinkom


O kodėl apie rašybą kalbi? Įžėidė tavo draugą stypru? Å ypsosi2 Kodėl nekalbi apie tai kaip jis kitus vadina? Bet va apie rašybą tai matai. Å ypsosi2
Posted on 09/29/2016 14:09 11
standartas parašė:

Jei švarus tai ir atbanins, nereikia čia principų rodyti.

Nepatinka tai baninu ar ne taip? Ne rašybos tikrint susirinkom


Standi, ne tame esmė, tiesiog visi jau per galvas eina sako, kad čytas, tu ateini pyst visi atbaninti. Kažkaip net nesitiki, kad per trumpa laiką kažką pasižiūri, ne pirmas kartas toks ir ne iš pirmo girdima. Mano irgi kiek atbaninęs, nors stobaliai wh koks buvo. Tau viskas gerai, atlošęs aš tą cs'a gal nedaug, bet jau kodus tai tikrai matau. Žinau ir tikiu, kad žmonės tai kaip tik gerai, bet nereikia čia visokių "kodų".
Posted on 09/29/2016 14:12 12
Betko tikrai neunbaninu, šitas irgi tikrai nieko nenaudoja, tik nesamones mėgsta rašinėt, bet nereikia į tai kreipt dėmesio, o jei kreipi tai priimk su humoru beer
Posted on 09/29/2016 14:16 13
standartas parašė:

Betko tikrai neunbaninu, šitas irgi tikrai nieko nenaudoja, tik nesamones mėgsta rašinėt, bet nereikia į tai kreipt dėmesio, o jei kreipi tai priimk su humoru beer


Net jūsų Priž pagavo kad jis wh, bet tau jis ne wh? Å ypsosi2 Gaila .. Nu bet realiai px man.
Posted on 09/29/2016 14:19 14
Tai visi klysta ir prižiurėtojai, žinai kaip būna, žiūri demo tik, kad rastum prie ko prikipt, o ten kažkas ne to, ten tas, bet įrodymų nulis, čia kiekvieno demo peržiurėtojus kuris bent šiaktiek moka žaisti tą pati pamatysi, paiimk mano demo, smailo, širdies ar kokio kito mokančio žaisti ir galesi kas minute rašyt laikus.
Posted on 09/29/2016 14:21 15
standartas parašė:

Tai visi klysta ir prižiurėtojai, žinai kaip būna, žiūri demo tik, kad rastum prie ko prikipt, o ten kažkas ne to, ten tas, bet įrodymų nulis, čia kiekvieno demo peržiurėtojus kuris bent šiaktiek moka žaisti tą pati pamatysi, paiimk mano demo, smailo, širdies ar kokio kito mokančio žaisti ir galesi kas minute rašyt laikus.


Tavo ir smailo paėmus tikrai nieko nerastumėm. Å ypsosi2 Å ypsosi2 Å ypsosi2
Posted on 09/29/2016 14:28 16
Nu matai reputacijaÅ ypsosi2 O šiaip jei prisikabint norėtu tai rastų.
Posted on 09/29/2016 14:33 17
standartas parašė:

Tai visi klysta ir prižiurėtojai, žinai kaip būna, žiūri demo tik, kad rastum prie ko prikipt, o ten kažkas ne to, ten tas, bet įrodymų nulis, čia kiekvieno demo peržiurėtojus kuris bent šiaktiek moka žaisti tą pati pamatysi, paiimk mano demo, smailo, širdies ar kokio kito mokančio žaisti ir galesi kas minute rašyt laikus.


Prieš šita projekta žaidžiau kitam, kuriam žaisdavo toki skillai, kad, net už pusę čia esančių "skillų" geriau lošia. Tad prie jų žaidimo pripratęs tikrai matau kas kaip žaidžia ir ar kas ką naudoja, nes anie buvo 100% švarūs, tuo pačiu Marcelionis kuris čia žaidė taip pat žaidė su manim, nors ir va kaip jis čia populiarus prie kitų, kad jis "ale" naudoja wallhacka, jis tam projekte buvo noob'as kaip ir aš, tad nereikia visų nuleist iki to, kad aš viską žinau jūs nieko, nes puse čia esančių taip gal ir nieko neišmano, bet daugumą žaidžiančių tikrai daug daugiau kažką pamato. P.S anam projekte bent Guard'as buvo. Å ypsosi tai va tik tiek.
Posted on 09/29/2016 14:37 18
Tai būtent, gerai sužaidė ir užbanino, ale per geras Å ypsosi2 Va kaip ir tavo draugą Marcelionis užbanintų dabar ir neatbnaintų sakytu per gerai žaidei, čia ta pati situacija.